Дисконтна програма

Ми любимо і цінуємо кожного клієнта, і дякуємо за вибір на нашу користь. І даруємо вигоду - накопичувальну карту Інтернет - магазину «SilkLine», вона є накопичувальною за сумою покупок і вручається всім зареєстрованим покупцям, не залежно від суми їх замовлення, прив'язується до одного номеру телефону, не має обмеження по терміну її використання. При відсутності на складі пластикових карток - на електронну пошту відправляється номер коду, яким Ви можете скористатися при наступних замовленнях он-лайн.

Даний дисконт дає всі переваги передбачені власникам карт «SilkLine» починаючи з наступного дня після отримання. Знижкова програма поширюється тільки на наш інтернет-ресурс - не діє в магазинах-партнерах.

Знижки по Дисконтній карті не підсумовуються з іншими видами бонусів і не поширюються на спеціальні та акційні пропозиції, не надається при придбанні подарункового сертифіката. Діє на повний асортимент і види груп товарів (шовкові халати, піжами, комплекти).

Первісна знижка по системі лояльності становить 3%, максимальна - 10%. Сумарне накопичення зараховується з урахуванням знижки.

Схема лояльності наведена в таблиці нижче

Накопичення, грнЗнижка, %
03
5 0005
7 0007
10 00010

При втраті картки лояльності, або якщо у Вас виникли будь-які питання що до використання, зверніться в службу підтримки поштою, через форму зворотного зв'язку або ж за телефоном (в т.ч. Viber) +38 (067) 383 88 22.