Догляд за виробами з шовку

Вибір домашнього одягу - непроста справа: асортимент тканин величезний, різнобарв’я тканин заводить у глухий кут, видів домашнього одягу - незліченна кількість. Не варто забувати, що не весь одяг однаково корисний і до його вибору не тільки потрібно підходить відповідально, але й просто необхідно навчитися правильно за ним доглядати, щоб він слугував довгі роки. Як ми вже знаємо, одяг для відпочинку і сну має бути з натуральних тканин, адже вдома люди проводять тривалий час і до шкіри повинні торкатися тільки якісні тканини, що дозволяють шкірі дихати - пропускати повітря, виводити вологу, відновлювати комфортний температурний режим. І для домашнього одягу найбільш придатною тканиною є шовк.

Натуральний шовк - це красива, міцна і дуже м'яка нитка, яка виробляється гусеницею шовкопряда і досягає до 4000 м в довжину. У стародавні часи шовк був дорогим і дуже цінним матеріалом, отже, дозволити собі одяг з шовку могли тільки багаті імператори. На сьогоднішній день шовкові вироби можуть придбати всі люди, які цінують домашній комфорт, затишок і якісні речі. Якщо правильно доглядати за шовковими речами, то термін служби виробів може досягати 20-25 років.

Отже, догляд за виробами з шовку потрібно починати з їх правильного зберігання.
1 . Вироби з шовку потрібно зберігати в місцях з постійною циркуляцією повітря. Зберігання в поліетиленових пакетах і синтетичних мішках категорично заборонено, на шовковій тканині можуть з'явитися жовті плями, цвіль.

2 . Піддавати вироби хімічній обробці можна і потрібно, шовк чудово переносить такий вид очищення, залишаючись красивим, ніжним, м'яким.

3 . Прання шовку в домашніх умовах повинно бути з дотриманням необхідних температурних режимів, щоб уникнути втрати колірної гами, усадки тканини, перекосу тканини.
4 . Вода для прання шовку повинна бути прохолодною або ледве теплою, попереднє замочування і прання в пральній машинці не рекомендується.

5 . Також не рекомендується при пранні шовку використовувати відбілювач, пральний порошок, мило. Такі хімічні засоби негативно впливають на тканину: волокна ламаються, колірна гамма тьмяніє.

6 . Полоскати шовкові вироби потрібно у воді, такої ж температури, як прання, щоб не нашкодити тканині. У воду для полоскання можна додати трохи оцту або пом'якшувача для тканини, вони повернуть виробу яскраві кольори, м'якість, ніжність.

7 . Категорично заборонено терти шовкову тканину і викручувати її. Вироби потрібно злегка струснути, позбувшись від зайвої води, повісити на плечики і сушити далеко від прямих сонячних променів, батарей, осередків вогню.

8 . Вироби з шовку не повинні пересихати, щоб не виникало труднощів при його прасуванні.
9 . Прасують речі з шовку з виворітного боку помірно нагрітою праскою. Потрібно пам'ятати, що не можна зволожувати шовкову тканину з розпилювача, так як краплі від води залишають на тканині сліди.

10 . І останнє, як нам здалося - дуже важливе, сліди від поту на шовковому одязі можна легко і просто прибрати, якщо потерти забруднені місця ватним тампоном, змоченим у спирті, а потім виріб прополоскати у проточній прохолодній воді.
Як ви вже знаєте, на сторінках нашого Інтернет - магазину « SilkLine » представлені халати з шовку, шовкові піжами жіночі та чоловічі, а також шовкові ночнушки, тому в цій статті ми хотіли навчити Вас, наші дорогі споживачі, як правильно доглядати за цим чудовим матеріалом. Дуже сподіваємося , що будемо корисні Вам і надамо допомогу, як у виборі шикарною домашньому одязі з шовку, так і в догляді за ним. Завжди Вам раді!





Рекомендовані